doporučujeme

v akci

Ilustrované dějiny naší země pro děti i dospělé + komiks

Dvořáček Petr, Quis Josef

formát: A4, 200 stran, barevné, křídový papír, vázané s přebalem, podřený obal!, hmotnost: 1.15 kg

Unikátní kniha o dějinách naší země v sobě spojuje komiksové příběhy o nejdůležitějších událostech historie a věcné popsání dané doby včetně velkého množství obrázků a fotografií. Na 200 stranách knihy jsou zajímavě a poutavě popsány dějiny naší země od lovců mamutů po současnost. Kniha je vhodná pro každého, koho zajímají naše dějiny, pro děti, mládež i dospělé. Lze použít jako učebnice. V knize je jedenáctistránkový přehled panovníků naší země včetně jejich stručné charakteristiky. Prohlédněte si ukázku.

ISBN:9788073461669


Kniha skladem
Běžná cena: 399 Kč
Naše cena: 249 Kč


 Ukázka

Dějiny nemusí být nudné. Vždyť je to vlastně dlouhá řada příběhů. Dobrodružných a napínavých, smutných i veselých, ale především zábavných, jak víme třeba z historických filmů.

Kreslený seriál je trochu podobný filmu. Ten, který je v knize, je věnován příběhům naší historie od pravěku až do současnosti. Při čtení komiksového příběhu se vám odvíjí děj před očima a ani si při tom nevšimneme, že se vlastně učíme znát své dějiny. Není tu samozřejmě všechno, ale kdo si tuhle knížku pročte a zapamatuje si aspoň to hlavní, může říct, že má přehled o naší historii.

Kreslený komiksový příběh je vždy na protější straně doplněn věcnými informacemi s množstvím fotografií.« Návrat zpět »